Münir Kars Jigolo

Münir Kars Jigolo Jigolo Munir

Münir Kars Jigolo

Merhaba bayanlar nasılsınız Münir Kars ilinde ikamet ediyorum jigolo işi yapıyorum zengin dul bayanlar ile görüşmek istiyorum.uzun süre almaya da yaşadım fakat 2 yıl önce kendi ülkeme döndüm. Oradayken çok fazla alman kadınla birlikte oldum. Buraya dönünce de jigolo olarak çalışabileceğimi düşündüm.

Çünkü farklı fantezi tekniklerinin hepsini öğrendim. İstediğiniz her türlü bütün fanteziyi açığım ve sizin üzerinizde uygulayabilirim. Zevkli geceler ile hayatınıza girip, solgun yaşamınızı harika bir gül bahçesine çevireceğim. Her gün gecenin gelmesini ve benimle birlikte olmayı iple heyecanla çekeceksiniz. Her şeyimi size adamaya hazırım.

Münir Kars Jigolo” için 2 yorum

  1. Heyecan arayan olgun hanımefendiler,heyecan serüveninize bir çentik daha atmak isterseniz iletişime geçelim

  2. Merhaba ben Erdoğan Kars ta mutsuz dul olgun bayanlar la buluşmak tanışmak isterim eğer sizde isterseniz tanışalım 25 yaşında Bekar 1,75 boy 85 kilodayım Kars merkez de yaşayan 35 45 yaş arasında bayanlarla tanışabilirim Dul mutsuz yanlızbayanlar ve arzular istekler doğrultusunda tutkulu bir ilişki arıyorsanız ben burdayım bir sevgili gibi sıcak davranırım esmer yakışıklıyım bana burdan ulaşabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir